islami Kına Ekibi

islami kına ekibi konusunda birçok çalışma mevcuttur. Fakat bu konuda en kapsamlı çalışmayı kendimiz yaptığımızı düşünüyoruz. Yazımızda bu çalışmalardan bahsedeceğim.  çünkü uzun yıllardır organizasyon firmasıyız. Tecrübelerimiz doğrultusunda islami kına merasiminde neler yapılabileceğine hakimiz. Sizlerin de tecrübelerimizden faydalanma adına tavsiyelerimizi değerlendirmenizi öneriyoruz.

islami kına merasiminde nedimeler ve kına tahtı ile hizmet vermekteyiz. isteğinize göre iki, dört ya da 6 nedime ile hizmet vermekteyiz. Nedimeler, Düğünün başından itibaren gelin damata eşlik ederler. En önemli kısmı da kına merasimi esnasında kına seremonisini organize ederler.

Düğün öncesinde beraber belirleyeceğimiz giriş müziği, pasta müziği ve kına esnasında kullanılacak müziklerle gerekirse düğün öncesinde prova yapıyoruz. Prova bizim için değil, sizin düğüne adapte olmanız adınadır. Çünkü biz bu konuda profesyoneliz ve yılların tecrübesiyle provaya ihtiyaç duymuyoruz. Hatta ve hatta program yoğunluğundan prova yapma fırsatı dahi bulamıyoruz.

Kına tahtlarımız birden fazla renkte mevcuttur. Bunu sizin kına kıyafetinize ya da beğendiniz bir renge göre kombine edebiliriz. islami kına ekibi olmak bir de sorumluluk ister ve bizler bu sorumluluğumuzun farkındayız. Bunun için de islami kına ekibini sizler için eksiksiz bir şekilde tamamlayıp hizmetinize sunmaktan onur duyuyoruz.

Düğün içeriğimizde öncelikle kur’an okuyarak başlıyoruz. Ardından solistimiz sizler için ve o program adına hazırladığı eserleri icra ediyor. Eserler bittikten sonra islami düğün  ile alakalı birkaç ayet ve hadis meali paylaşıp semazenlerimizi sahneye alıyoruz. Semazenler sahnede ortalama 20 dakika gösteri yapıyor. Daha sonra yine bir süre ilahiler ile devam ettikten sonra kına merasimine geçeriz ve sizler için hazırlanmış özel kına yakma seremonisi ile kınayı yakıp programı nihayete erdiririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü