Adana ilahi grubu

Adana ilahi grubu Vuslat Organizasyon, 2019 yılında çiflerimizin yüzünü güldürmek ve rüya gibi bir düğün programı sunmak adına hazırlıklarımızı tamamladık. Adana ilahi grubu olarak isimlendirilmiş olsak da, Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Maraş illeri ve ilçelerinde de ekiplerimiz mevcuttur.

Adana ilahi Grubu
Adana ilahi Grubu

İslami düğünlerin vazgeçilmezi olan Semazen ekibi, Canlı müzik ekibi ve kına ekibi ile hayallerinizdeki düğün programını sizlere sunuyoruz.

Program içeriği:

Programlarımız Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlar, canlı performans ilahi ve ezgiler ile devam eder. Programımızın 25 dakikası semazen gösteriminden oluşmaktadır. Semazenler sahnede özel olarak hazırlanmış konsept ilahi ve marş eserler ile sema gösterisini icra eder.

Adana ilahi grubu olarak, Semazenlerden sonra pasta merasimi ve düğününüze özel hazırladığımız etkinlikler ile program devam edip, en son dua ile programı takı merasimine devrederiz.

İşlerimizde öncelik olarak Allah rızasını gözeterek hareket ediyoruz. Biliyoruz ki temelinde Allah rızası olan işler her daim yolunda devam eder. Bizim de temelimizde Allahın rızasını kazanma, islama uygun, sünnet çerçevesinde program icra etmek vardır.

islami düğün içeriği, Semazen gösterimi, düğün planlaması, düğün provası gibi birçok hizmet için bizleri telefonumuzdan arayabilir, Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir, müsait vaktinizde ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Adana ilahi grubu merkezde bulunan ofisimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir bizler ve programlarımızla alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz. Dış çekim fotoğraftan davetiye ve düğün salonu organizasyonuna kadar birçok hizmetimizi yerinde görebilir rezervasyon yapabilirsiniz. Adana semazen ekibi olarak en tecrübeli ekiplerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Tek değiliz ama en iyisiyiz. Tek amacımız sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

 

Sizler için her zaman taptaze, capcanlı ve dinamik ekibimizle hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ardımızda yüzlerce mutlu çift bıraktık. Bir tanesi de neden siz olmayasınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü