islami sünnet düğünü

islami sünnet düğünü hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Sizleri Vuslat Organizasyon sünnet programları ile baş başa bırakan bir yazı hazırladık. Öncelikle, Vuslat Organizasyon Sünnet Programı sizlerin istekleri üzerine şekil almaktadır.

Sünnet olacak evladımızı hareketli mehteran marşları ile karşılıyoruz ve açılışımızı her zaman olduğu gibi kuranı kerim tilaveti ile yapıyoruz. Kuranı kerim tilavetinden sonra sunucumuz misafirler ile sünnet hakkında bilgilendirici bilgiler paylaşmaktadır. Sonrasında birbirinden güzel ilahiler, semazen gösterisi, sunucumuzun paylaşımları ve tekrardan ilahilerle ve sizlerin programa eklemek istediğiniz aktivitelerle güzel bir program hazırlıyoruz ve bu programda herhangi bir probleme yer vermemek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Sünnet programı için Vuslat Organizasyon sizlere;

Sünnet Tahtı

Yeniçeri

Mehteran Ekibi

İlahi Ekibi

Semazen Ekibi hizmetlerini sunmaktadır isteğinize göre ekipler ayarlanabilir.

Sünnet Tahtı;

Sünnet Tahtını ekibimiz bir saat öncesinden salona veya programın yapılacağı yere gelerek Sünnet Tahtını güzel bir şekilde kurmaktadır aynı zamanda ses sistemlerini de kurup misafirlerin gelmesi ile beraber güzel bir fon müziği eşliğinde programın başlangıç saatine kadar beklemede kalıp kalan hazırlıkları yapmaktadır.

Yeniçeri;

Yeniçerilerimiz evladımızın program yerine girişinde tahtı ile beraber çocuğumuz tahtın üstüne oturtup içeri taşımaktadır ve program esnasında çocuğumuzu yalnız bırakmamaktadır ve Yeniçeriler sizlerin yakınlarından da olabilmektedir isteğinize göre kıyafetlerimiz mevcuttur sadece kıyafetlerimizi getirip sizlerin yakınlarına program esnasında giydirip onları yönlendirebiliriz bu şekilde bir seçeneğimizin olduğunu bildirelim.

Mehteran Ekibi;
islami sünnet düğünü içerisinde Mehteran ekibinin isteğinize bağlı süre zarfında kendilerinin özel müzikleri ile ortamın havasını değiştirmek adına hem görsel hem işitsel bir gösteri yapmaktadır ki Mehteran ekibimizin gösterileri programda ilgi çekmektedir.

İlahi Ekibi;

İlahi Ekibinde sunucu solist ve isteğinize bağlı canlı enstrüman  olarak hizmet vermekteyiz.

Semazen Ekibi;

Semazen ekibimizin kendilerine özel 17 dakikalık güzel bir gösterileri vardır programlarımızda en çok ilgiyi semazenlerimiz görür.

Program içeriğini sağlıklı olabilmesi adına sizlerle programa bir hafta kala tekrardan bir dönüş yapılıp içerik tekrardan istişare edilerek güzel bir program olması için konuşup anlaşmaktayız. Sizlerin ve misafirlerinizin sıkılmayacağı kaliteden ödün vermeyen bir program hazırlamak Vuslat Organizasyonun işidir.

Bizleri Facebook İnstagram ve internet adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Bizlere 7/24 WhatsApp ve telefon (0541 359 6021) üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü