Hatay Semazen Grubu

Hatay semazen grubu; Düğün,kına,nişan ve sünnet organizasyonları siz değerli Hatay haklımızın yıllardır hizmetinde.Sezon içerisinde Hatay merkez olmak üzere; İskenderun semazen grubu,Defne semazen grubu,Dörtyol semazen grubu,Samandağ semazen grubu,Kırıkhan semazen grubu,Reyhanlı semazen grubu,Arsuz semazen grubu,Altınözü semazen grubu,Hassa semazen grubu,Erzin semazen grubu,Payas semazen grubu,Belen semazen grubu,Yayladağı semazen grubu,Kumlu semazen grubu, olarak da birçok mekanda sizlerle beraber olmaktan onur duyduk bizleri en güzel şekilde karşıladınız bizlerde sizlere en iyi şekilde kaliteli bir hizmet sunduk sizin memnuniyetiniz bizim için önemli olandır.

Hatay islami organizasyon adına Dörtyol Düğün Sarayı, Turkuaz Düğün Salonu,Alyans Düğün Salonu,Beyaz Saray Düğün Salonu, İsa Taş Plazaİpek Düğün Salonu, Özdemir Düğün Salonu, Alyans Düğün Salonu(Antakya), Asım Kibar Kültür Merkezi gibi bir çok salon ve köyler de etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

Başlıca hizmet ve ekiplerimiz;

  • Solist & Sanatçı
  • Sunucu & Program koordinatörü
  • Semazen ekibi (Kırmızı, Beyaz, Yeşil, Siyah gibi Renk seçenekleri)
  • Canlı enstrümanlar (Def, Klavye, Kanun, bağlama, Ney vb.)
Semazenler mânâ âleminin mânâ erleridir.

Ayrıca Hatay kına ekibi olarak da; Kına Organizasyonu olarak da Kına tahtı, Cibinlik, Kırmızı Halı, tef, tepsi, kına malzemeleri, hediyelik kına, Nedime, Kaftan, Bindallı, Hint kınası, bir çok hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle en özel günlerinize güzellik katmak adına Vuslat Organizasyon size yeter.

Bizleri facebookİnstagram ve internet adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Mevlütlü ilahi düğünlerin de programın başından sonuna kadar dizayn ederek size sadece mutluluk ve davetlilerin tebrikleri kalmakta,  Hoş geldin konuşması, Kuran-ı Kerin tilaveti ile başlayan, güncel ve beğenilen ilahilerin eşliğinde programa renk katan kıssadan hisselerle ve bölgenin en özel sema gösterisiyle Hatay semazen grubu ; En özel gününüze değer vermekte, değer katmakta…

ilahi ekibimiz,  organizasyonu gerçekleştirirken programın her bölümüne ayrı özen göstermekle beraber düğün girişi, pasta merasimi ayrı bir özenle sergilenir. Gelin ve Damat’a ilginin yoğunlaştırıldığı, misafirlerin keyifle izleyeceği bir islami organizasyon gerçekleştirmek arzusu içerisindeyiz. sizin mutlu ayrıldığınız programlar sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Vizyonumuz müşteri memnuniyeti ile büyümek.

0541 359 60 21 telefon numarasını arayarak veya whatsapp üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Siz de mutluluğu giden yolda yerinizi alın ve vuslata erenlerden olun

ŞİMDİ VUSLAT ZAMANI 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü