Kadirli ilahi grubu

Kadirli ilahi grubu Vuslat Organizasyon, Her sene bir çok islami düğün organizasyonu gerçekleştirdiğimiz ilçemizde; Yüksel Müzikhol, Tuğra Düğün salonu, Öğretmen evi başta olmak üzere mahalle ve köylerde imza attığımız her organizasyonda sizlerle beraber olmanın mutluluğunu paylaştık.

Kadirli ilahi grubu; Sizlerin en özel günlerinizde nelere dikkat ettiğini,içerik olarak beklentilerini iyi bildiğimiz avantajıyla özel konsept hazırlayıp noksansız bir şekilde sahne yapıyoruz. İslami düğün organizasyonun da hazırlıklar eksiksiz yerini getirmek  başta olmak üzere gelen misafirleri islami fon müziği eşliğinde karşılama, salonda herkes yerini alınca o günü özel kılan gelin damat girişi ile programa start verilir.

Kadirli ilahi grubu:

Aile büyükleri adına Program sunucusu Hoş geldiniz konuşması güzel bir fon müziği eşliğinde gerçekleştirilir. Kelamların en güzeli olan Kuran-ı Kerim tilaveti sükunetli bir ortam da vuku bulduktan hemen sonra ilk bölüm ilahi resitali klavye ve neyzen eşliğinde misafirlerin istekleri doğrultusunda seslendirilir. Karşılama kadar önem verdiğimiz pasta merasimi sizlerin belirlediği bir eserle tüm misafirlerin dikkati üzerinize toplanarak icra edilir.

Sıra gelmiştir Kadirli semazen ekibine, Bölgenin en iyi semazen grubu Vuslat Semazen ekibi profesyonel olarak sizlere ve misafirlerinize 15 dk hoş ve güzel bir görsel  şölen sunarlar. Semazenlerimizin renk seçenekleri mevcut olup, sizin isteğiniz ve bütçenize göre sayısal olarak da arttırılabilir. Programın orta noktası diye tabir ettiğimiz semazen ekibimiz dağılan dikkatleri topladığı gibi organizasyona renk katar.

Sizleri yalnız bırakmayıp salona gelen misafirlerin isteği de sizin kadar bizim için önemlidir. Onların istek eserlerine yer verdiğimiz ikinci bölüm ilahi resitali şekillenir. Canlı saz ekibiyle misafirlerin katılımı sağlanır. Kadirli ilahi ekibi olarak yıllardır hizmet verdiğimizden misafirlerin isteklerini yerine getirmek de zorlanmayız.

Kadirli ilahi grubu, program sonu yaklaşırken takı, hediyeleşme ve kuşak merasimi sonrasında dua ile uğurlama yapılır. sizlerin ve misafirlerinizin sıkılmaya bile vakit bulamadığı dolu dolu bir program için Vuslat Organizasyon size yeter.

Kadirli islami kına organizasyonu için de profesyonel ekibimiz hizmetiniz de bize günün 24 saati whatsapp ve telefon üzerinden (0541 359 60 21) site den canlı yardım dan ulaşabilirsiniz. Kadirli için artık #vuslatvakti

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü