Semazen ekibi

Semazen Ekibi

Semazen ekibi Vuslat Organizasyon; her zaman işini severek yapan, yeniliklere açık, bulunduğu pozisyonun ehemmiyetine önem veren ve kaliteyi ön planda tutan bir ekip çalışmasıyla ülkemiz sınırlarında olduğu gibi  bir çok ülkede sahne almıştır.

Türkiye Semazen ekibi, Düğün, Nişan, Kına ve sünnet gibi hayırlı işlerinizde sizlere görsel şölen sergilerken manevi olarak tefekküre teşvik eder. Vuslat ilahi ekibi bünyesinde bulunan semazenlerimizprofesyonel olarak çalışmakta olup, sadece Vuslat organizasyon ile sahne almaktadır.

Semazen ekibimiz, Ramazan ayı ve Kutlu doğum programlarına özel konsept ile Otellere özel fiyat avantajları sunmaktadır. Memnuniyet ve kalite vizyonuna sahip Semazen grubumuz için bize 0 541 359 60 21 telefon ve whatsapp üzerinden günün 24 saati ulaşabilirsiniz. ayrıca İnstagram adresimiz den güncel videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz Sizi de vuslat ilahi grubu özel programlarında olmaya davet ediyoruz.

Semazen ekibimiz 2007 yılından bu yana bir çok il, ilçe ve köylerde sahne almıştır. Bunlardan bazıları;

Semazen ekibi İstanbul semazen grubu, Ankara ilahi ekibi, İzmir semazen grubu, Konya semazen grubu, Antalya semazen grubu, Adana semazen ekibimiz, Mersin semazen grubu, Osmaniye semazen ekibimiz, Gaziantep semazen grubu, Kahramanmaraş semazen grubu, Malatya semazen ekibimiz, Kayseri semazen grubu, Niğde semazen grubu, Isparta semazen grubu, Amasya semazen ekibi, Yozgat, Şanlıurfa semazen ekibi, Mardin semazen , Van semazen ekibi, Şırnak semazen , Samsun semazen grubu, Nevşehir semazen grubu Kısacası Ülkemizin dört bir yanından davet edildiğimiz her yerdeyiz.

Semazen ekibi Mevlana hazretlerinin 14 sabır dizesine uygun en az 14 dk sema gösterisi ile ülkemizin profesyonel ekibi olup, özel günlerinize renk katarak manevi bir haz duymanızı sağlamaktadır. Türkiye semazen grubu, sema zikrini sizlerle görsel olarak paylaşırken kıyafetleri anlam içerir “Semazenlerin üstlerine giydikleri uzun siyah yelek mezarlarıdır başlarındaki sikke mezar taşlarını simgeler Üzerlerine giydikleri beyaz elbise kefenleridir.” Semazenler sema esnasında bir ellerini yukarı bir ellerini ise aşağı doğru uzatır bunun anlamı da “sağ eli Hak’tan alır, yere dönük sol elle halka verir. Başka bir yoruma göre de topraktan geldik, hakka yürüyoruz” demektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü