Malatya ilahi grubu

Malatya ilahi grubu

05413596021

Malatya ilahi grubu; Düğün, nişan, kına ve sünnet organizasyonları siz değerli Malatya halkımızın yıllardır hizmetinde. Sezon içerisinde Malatya merkez olmak üzere ; Akçadağ ilahi grubu, Darende ilahi grubu, Pötürge ilahi grubu, Hekimhan ilahi grubu, Battalgazi ilahi grubu, Yeşilyurt ilahi grubu, Doğanşehir ilahi grubu, olarak da bir çok mekanda sizlerle beraber olmaktan onur duyduk.

Malatya islami organizasyon adına Reyyan düğün salonu, Sidelya park düğün salonu, livan park düğün salonu, Tek taş düğün salonu, derya düğün salonu, Melekoğulları düğün salonu gibi bir çok salon ve köyler de etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

Malatya ilahi grubu ve semazen ekibi her organizasyonda size özel hazırlamış olduğu konsepti sizlerin ve misafirlerinizin beğenisini kazanmak adına sunuyor. Ekip ve ekipmanlarımızla profesyonel hizmet sunmak Vuslat organizasyon olarak tek vizyonumuzdur.

Malatya ilahi GrubuBaşlıca hizmet ve ekiplerimiz ;

Solist & Sanatçı

Sunucu & Program koordinatörü

Semazen ekibi  (Kırmızı, Beyaz, Yeşil, Siyah gibi Renk seçenekleri )

Canlı enstrümanlar ( Def, Klavye, Kanun, bağlama, Ney vb.)

Ayrıca Malatya kına ekibi olarak da ;

Kına Organizasyonu olarak da Kına tahtı, Cibinlik, Kırmızı Halı, tef, tepsi, kına malzemeleri, hediyelik kına, Nedime, Kaftan, Bindallı, Hint kınası, bir çok hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle en özel günlerinize güzellik katmak adına Vuslat Organizasyon size yeter.

Bizleri facebook, İnstagram ve internet adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Mevlütlü ilahi düğünlerin de programın başından sonuna kadar dizayn ederek size sadece mutluluk ve davetlilerin tebrikleri kalmakta,  Hoş geldin konuşması, Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan, güncel ve beğenilen ilahilerin eşliğinde programa renk katan kıssadan hisselerle ve bölgenin en özel sema gösterisiyle Malatya ilahi grubu ; En özel gününüze değer vermekte, değer katmakta…

ilahi ekibimiz,  organizasyonu gerçekleştirirken programın her bölümüne ayrı özen göstermekle beraber düğün girişi, pasta merasimi ayrı bir özenle sergilenir. Gelin ve Damat’a ilginin yoğunlaştırıldığı, misafirlerin keyifle izleyeceği bir islami organizasyon gerçekleştirmek arzusu içerisindeyiz. sizin mutlu ayrıldığınız programlar sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Vizyonumuz müşteri memnuniyeti ile büyümek…

0541 359 60 21 telefon numarasını arayarak veya whatsapp üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Siz de mutluluğu giden yolda yerinizi alın ve vuslata erenlerden olun

ŞİMDİ VUSLAT ZAMANI 

 

  1. gizem sevda diyor ki:

    çok eğlenceli bi programdı reyyan düğün salonunda seyretmiştim. Gerek grup olarak gerekse bireysel olarak çok koordine bi ekipsiniz. tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü