Kahramanmaraş ilahi grubu

Kahramanmaraş ilahi grubu

05413596021

Kahramanmaraş ilahi grubu, Kahramanmaraş ve çevresine 2007’den beri hizmet sunmaktayız. Size her zaman iyi ve kaliteyi sunmaya çalışan Vuslat Organizasyon, emanet edilen programı sahiplenen, sizlerin olduğu kadar mutluluğunuza eşlik etmeye gelen davetlilerin de beğenisini kazanma arzusundayız.

Kahramanmaraş ilahi grubu, Merkez ilçeler başta olmak üzere; Elbistan ilahi grubu, Afşin ilahi grubu, Göksun ilahi grubu, Türkoğlu ilahi grubu, Andırın ilahi grubu, Pazarcık ilahi grubu, Çağlayancerit ilahi grubu, ilçe ve köylerde organizasyon yapıyoruz.

Kahramanmaraş Semazen ekibi, Düğün, nişan, kına ve sünnet gibi hayırlı işlerinizde kendisine özgü program tarzıyla sergilediği Kahramanmaraş islami organizasyonda hoş bir görsellik sergilemektedir. Sema gösterisi, bölgenin tek 20 dk semasıyla adından söz ettiren Kahramanmaraş semazen ekibi, uygun fiyat ve farklı renk seçenekleri ile hizmetinizde.Peygamber Efendimiz (S.A.V)  “İşi Ehline veriniz” buyruğuna binaen, böylesi hayırlı işlerinizde profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla bu doğrultuda hizmet sunmaktan onur duyarız.

Kahramanmaraş ilahi grubu, ilimizde, ilçemizde veya köylerimizde gelebilecek aynı saatteki programları kaliteyi düşürmeksizin geniş kadrosuyla siz değerli Maraş halkına  yaraşır ve yakışır şekilde önem göstermektedir.

Kahramanmaraş ilahi grubu

Kahramanmaraş bayan kına ekibi olarak da islami organizasyonlara uygun bir şekilde ihtimam ediyoruz. Kına tahtından Süslemeye, Nedimeler den kaftanlara, hediyelik kınadan hint kınasına, Gelin tepsisinden gelin küpüne kadar her şey vuslat bayan kına ekibinde mevcuttur. Kısacası; siz hayal edin, hayallerinize giden mutlu yolda stresinizi biz alalım mutluluğu sürmek size kalsın. Avantajlı fiyatlarımızla kaliteyi uygun fiyata karşılamak sizin elinizde. 0541 359 60 21 müşteri hattımıza ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş ilahi grubu ; Klavye, Def, Kanun, Bağlama, Keman gibi bir çok enstrümanla organizasyonlarınıza canlılık, mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Solist ve Sanatçımız eşliğinde organizasyonunuz boyunca 3 bölüm yaparak kulakların aşina olduğu, sevilen ilahileri seslendirerek davetlilerin hoşça vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Gerekli anlaşmalar ve koşullar sağlandık dan sonra organizasyona 1 saat kadar erken mekana varılarak program koordinatörümüz hazırlıkları baştan sona dizayn ederek hiç bir soruna pay bırakmamak adına ön görüşmeleri sağlayıp  kaliteyi ön planda tutmaktadır. Kahramanmaraş ilahi grubu, vuslata erenlere katılmaya davet ediyor. Bizleri instagram ve facebook kanalıyla takip edebilirsiniz.

Şimdi Vuslat Zamanı…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü