Adana ilahi Grubu

Adana ilahi grubu

05413596021

Adana ilahi grubu, Merkez ofisimizin yer aldığı ilimizde 2018 itibariyle 650 programa imza attık. Bu kadar programdan Sizlerin beğenisini kazandığımızın farkındayız, bizi tercihiniz için çok teşekkür ederiz. 2018 yılına daha titiz çalışarak bize güvenen siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine talip olmaya devam ediyoruz.

2017 yılında Adana ilahi grubu olarak, başta Adana merkezi olmakla birlikte ;

adana ilahi grubu

Adana Semazen ekibi, islami düğün organizasyonlarında farklı tarz ve tecrübesiyle mutlu gününüze ahenk katıyor. Düğün, Nişan, Kına, Sünnet gibi hayırlı işlerinizde sergilemiş oldukları bölgenin tek 20 dakikalık gösterisi ile sizlere hizmet vermektedir.

Çukurova bölgesinde profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere hizmet verirken vizyonumuz sizin ve davetlilerin memnuniyetini kazanmaktır. Adana ilahi grubu, Peygamber Efendimiz (s.a.v) hadis-i şerifi  “Düğünlerinizi Cenaze merasimlerine Çevirmeyiniz” buyruğuna binaen adana islami düğün organizasyonlarına yaraşır ve yakışır şekilde hizmet vermekteyiz.

Adana ilahi grubu, Adana merkez ve çevre ilçelerinde anlaşmalı salon ve otelleriyle organizasyonlarınıza yardımcı olmakla beraber yaşamış olduğunuz tatlı telaşın stresini paylaşarak size sadece mutluluğunu sürmek kalıyor. Adana ilahi grubu, organizasyonu A’dan Z’ye  koordine ederek sizinle istişarelerde bulunarak en iyisini sunmaktadır.

adana ilahi grubu

Adana bayan kına ekibi olarak da hizmet verdiğimiz Akdeniz ilahi grubu islami kına organizasyonlarında; Kına tahtı, Nedime, kumda kahve, süsleme, gelin kaftanı, dağıtmalı kına, yoğurmalı kına, hint kınası, lokum ikramı, palyaço temini ile profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Vuslat ilahi grubu, ekip olarak her biri kendi alanında tecrübeli ve profesyonel olup aynı anda gelebilecek her organizasyonu kaliteyi düşürmeden yetiştirebilecek bir ağa sahiptir. Adana da tercih edilmemizin en önemli faktörü memnuniyet ve sunulan hizmettir.

Vuslat organizasyon, adına davetiye, dış çekim, kına özel çekimi, klip çekimi,kamera ve fotoğraf hizmeti de mevcuttur.

Şimdi sizde Adana ilahi grubuna ulaşabilir erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

  1. ertan ercelik diyor ki:

    iyi günler düğün yapmak istiyoruz mevlütlü bu düğünde semazenler ilahiler okunmasını istiyoruz belki aklımıza gelmeyen bir şey varsa onlarida paylasmanizi ve ne kadara yapılır böyle bir düğün sorabilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü