Mersin ilahi grubu

Mersin ilahi grubu

05413596021

Vuslat ilahi Grubu olarak ilimizde, ilçelerimiz, köylerimizde özellikle yaylalarımızda organizasyonlara imza atıyoruz. Mersin ilahi grubu Vuslat’la buluşturduğumuz başlıca yerler; Erdemli ilahi grubu, Silifke ilahi grubu, Taşucu ilahi grubu, Gülnar ilahi grubu, Mut ilahi grubu, Anamur ilahi grubu, Bozyazı ilahi grubu, Albeyli ilahi grubu, Elbeyli ilahi grubu, Güzeloluk ilahi grubu, Tapureli ilahi grubu, İçel ilahi grubu bunlardan bazılarıdır.

Mersin ilahi grubu ve Mersin semazen ekibi, özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak adına Profesyonel ve tecrübeli ekip ve ekipmanlarıyla sizlerle… her zaman kalite ve memnuniyeti şiar edinmiş olan Vuslat Organizasyon mutlu günlerinizde  sizin ve davetlilerinizin mutmain olacağı bir program sunmakla birlikte, sizin isteklerinizi önemsiyor ve ona uygun bir tarz sergiliyoruz.

Yıllık bazda baktığımızda islami düğün organizasyonlarında yüksek potansiyele sahip olan ilimiz mersin ve ilçelerimiz, böylesi bir programların yabancı olmadığı anlaşılmaktadır. Mersin ilahi grubu olarak bunun farkında olup, bu doğrultuda sizlerin sıkılmadan,beğenerek ve tavsiye edebileceğiniz bir organizasyon sunmak bizim tek gayemiz.

Sizlere bir kaç örnek ilahi ekibimizden bahsedelim ;

Ekip 1; Solist – Sanatçı, Program sunucusu, 3 kişilik semazen ekibi

Ekip 2; Solist – Sanatçı, Program sunucusu, Canlı enstrüman (Neyzen, Def, Klavye) 3 kişilik semazen ekibi

Ekip 3; Solist – Sanatçı, Program sunucusu, Canlı enstrüman (Neyzen, Def, Klavye) 5 kişilik semazen ekibi

Her ekibimize Cihaz, tonmaister ve yol dahildir. Semazen ekibimizde renk seçenekleri mevcuttur. Profesyonel ve tecrübesiyle size yaklaşık 17 dk güzel bir sema gösterisi sunmaktadır. Mersin semazen ekibi kendisine has tarzıyla sizlerin ve davetlilerin beğenisini toplayacağından eminiz.

İslami düğün organizasyonu, islami kına organizasyonu, islami nişan organizasyonu, islami sünnet organizasyonun da aradığınız her hizmete Vuslat Organizasyonda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Mersin bayan kına ekibi, kına organizasyonlarında; kına tahtı, süsleme, dağıtmalık kına, kumda kahve, hint kınası, gelin rengarenk kemer, nedimeler, kaftan, kına tepsisi, kına küpü vb. bir çok hizmet mevcuttur.

Bizlere Facebook, İnstagram, Whatsapp veya 541 359 6021 numaralı telefondan ulaşarak 2018 yılı erken rezervasyon fırsatını yakalayabilirsiniz. ayrıca başka şehirden mersinde yapmayı planladığınız islami organizasyonlar için  VUSLATWEDDİNG sayfamızdan da yapmış olduğumuz organizasyonlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü