Adana Semazen Ekibi Olmak

Adana semazen ekibi olarak dini, islami düğün içeriği sunan adana vuslat ilahi grubu ile düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerde semazen gösterisi gerçekleştirmek ve profesyonel bir şekilde semazen gösterisi icra etmekteyiz. Adana islami düğün dini düğün ilahili düğün yapıldığında semazen gösterisi en can alıcı bölümdür. İnsanlar Gerçekleştirecekleri merasimde güzel bir görsel şov sunacak olan semazenleri en iyi olacak şekilde büyük semazen isterler.
Adana’da semazen olmak, veya normalde semazen olduğunuzu söylediğinizde size sorulan bir kaç soru vardır, sizinde kafanızda hemen o soru belirdi tahmin edebiliyorum.

Başınız dönmüyor mu?

fth_9061Evet doğru o meşhur soru “başınız dönmüyor mu?” , adanada semazenonun cevabını vermek atomu parçalamak gibi bir şey. O şöyle dursun arkasına diğer seçenek geliyor sıkı durun ” ya, siz nasıl dönebiliyorsunuz böyle, ben iki döndüm mü başım dönüyor ” semazen ekibi biziz, siz görsel şovun tadını çıkarın demek gelmiyor değil içimizden, ama semazen gösteri adana semazen ekibi tanıtım videosunda da olduğu gibi insanların ilgisini çok çekmekte düğünde semazen gösterisi olacağı vakit hemen hemen salonda zaman durur insanlar pür dikkat semazenleri izlerler. İnsan sevdiği bir işi yaptığı zaman bunca başarı elde edebilirken, bizler tarihimizin bize kattığı değeri icra ettiğimizde elbette başarı kat be kat artmaktadır.

Türkiye’nin her yerine

Adana Semazen Ekibi
Adana Semazen Ekibi

Adana Vuslat Semazen ekibi olarak hiçbir zaman kendimizi Adana ile sınırlamadık. Adana, Mersin, Kahramanmaraş gibi çevre illerde olduğu gibi, Düzce, istanbul, Samsun, Tokat gibi uzak şehirlerde de defalarca program yaptık ve sahne aldık. Bizler Türkiye’nin heryerine sizlerin mutluluğuna şahit olmak için hizmet vermekteyiz. Bizim hedefimiz semazen ekibi olarak sadece dönmeyi değil, bir dervişin adımlarını ve aşkını sizlere yansıtmak ve aktarmaktır. İşte bu nedenle bu denli eğitim ve bu anlamda çalışmalarımızı hergün sürdürmekte ve sizlere daha iyi hizmet edebilmek için etmekteyiz. Biz döndükten sonra izleyicilerimizin bizlere olan hayranlığı gözlerinden okunmaktadır. Bu aslında geçmişin getirdiği sevgi kırıntılarıdır. Vuslat semazen ekibi gösterisini bitirdiğinde alkış tufanı kopar, insanlar vuslat semazen grubunun gösterisi ile mest olmuştur.

  1. Sercan Duran diyor ki:

    Semazen gösterisini ne kadar beğenerek izlediğimi anlatamam bunu anca sizi izleyenler yaşar diyebilirim emeğinize sağlık Allah yolunuzu açık eylesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü