Karaisalı İlahi Grubu

Karaisalı ilahi Grubu

Karaisali ilahi grubu, sizlerin en güzel ve özel günlerinizde profesyonel ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizde. islami düğün organizasyonlarında aklınıza takılan ne var ise karaisalı ilahi ekibi olarak size yardımcı olmak adına Kına, Nişan ve Düğün gibi özel anlarınızda her türlü hizmeti sunmaktayız. Örnek verecek olursak, düğün organizasyonunuz var; Size özel fiyatlarla davetiyeden islami kına ekibine kadar, Karaisalı’nın doğal güzelliğinde dış çekim ve salon kamera – fotoğrafa kadar bir çok hizmetimiz vardır.  Düğün dış çekim ve nişan dış çekim için sizleri karaisalımızın doğal güzelliklerinin arasında başta varda köprüsü, kapı kaya kanyonu, karapınar parkı olmak üzere kaliteli ekip ve ekipmanlarımızla en güzel pozları yakalamak bizim işimiz. Sizlere karaisalı dış çekim için bir kaç örnek sunmak ve daha detaylı incelemeniz için sitemize davet etmek isteriz.

Karaisalı ilahi Grubu

Daha fazlası için sizleri internet sitemiz ve instagram sayfamıza bekliyoruz..!

Karaisalı dış çekim ile başlayan birlikteliğimiz salonumuzda ki karaisalı ilahi grubu ile taçlandırıyoruz.Salonda hazır bekleyen kamera ve fotoğrafçımız ile Sizlere özel fiyat ve avantajları ile kaliteli tecrübeli ekibi davetinize icabet eden tüm misafirlerin memnun ayrılması için hazırladıkları özel programlarla, yapmış olduğunuz hayırlı işlerinizde her zaman yanınızda. Size özel renk seçenekleri ve özel konseptleriyle Karaisalı semazen ekibi organizasyonlarınıza farklı bir güzellik katacaktır.Profesyonel sema gösteri izlemek ve izlettirmek için vuslat semazen ekibi tam size göre…

Erken rezervasyon yaparak sizde Özel günlerinize güzellik katacak olan vuslat organizasyon farkını yaşayın..!!

Karaisalı da bir organizasyonunuz var ise size en iyi şekilde hizmet vermek için de vuslat organizasyon var. Karaisalı belediye salonu başta olmak üzere Salbaş düğün salonu, kuzgun, çakallı köyü ve bucak gibi bir çok yerde siz değerli karaisalı halkına göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı karaisalı ilahi ekibi olarak müteşekkiriz..

11 Comments Karaisalı İlahi Grubu

 1. Mehmet Fatih Aralık 12, 2017 at 12:24 pm

  On numara 🤘🏻🤘🏻

  Reply
  1. admin Aralık 12, 2017 at 12:44 pm

   Sizlerle her daim daha iyiye teşekkür ederim

   Reply
 2. ciğdem Aralık 12, 2017 at 12:46 pm

  çok güzel teşekkür ederim.

  Reply
  1. admin Aralık 12, 2017 at 12:53 pm

   Biz tşk ederiz

   Reply
 3. ayşe fatma Aralık 12, 2017 at 12:55 pm

  sizi bi kere izleme fırsatım olmuştu çok beğendim emeğinize sağlık..

  Reply
  1. admin Aralık 12, 2017 at 12:58 pm

   İnşallah bir çok kez izleme fırsatınız da olur tşk ederiz

   Reply
 4. Murat Aralık 12, 2017 at 12:59 pm

  Tebrik ederim çok iyi 👏👏

  Reply
 5. musa Aralık 12, 2017 at 1:13 pm

  geçen ay kendi düğünümde bir arkadaşım vasıtasıyla Vuslat Organizasyonla tanıştım.İyi ki de tanışmışım gerek düğün gerek foto çekimleri hem eğlenceli hem de gayet planlı programlı oldu. İşinizi hakikaten takdir edilesi bir şekilde yapıyorsunuz. Dağ ailesinden Vuslat Organizasyona sevgiler.Emeğinize Sağlık.

  Reply
  1. admin Aralık 13, 2017 at 5:54 am

   Güzel düşünceleriniz için biz teşekkür ederiz

   Reply
 6. Sercan Duran Aralık 12, 2017 at 1:22 pm

  Emeğinize sağlık Rabbim başarınızı daim kılsın yolunuzu açık etsin

  Reply

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir