Hatay ilahi Grubu

Hatay ilahi Grubu

Hatay ilahi grubu olarak birçok ilçe ve köyler de hizmetimiz vardır. Bunların başında Dörtyol ilahi grubu, Payas ilahi grubu, Erzin İlahi grubu, İskenderun ilahi grubu gelmektedir.

Hatay ilahi ekibi, Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlerin mutlu gününüzde unutulmayacak programlara imza atmaya devam ediyor. Yıllardır büyük bir özveri ile çalışarak siz değerli Hatay – İskenderun – Antakya halkının beğeni ve takdirini kazanmaya devam ederken, Hatay Semazen Ekibi de düğün, nişan, kına ve sünnet gibi özel günlerinize renk katıyor.

İskenderun ilahi grubu, farklı program içeriği ve geniş ekibiyle hizmet verirken, bize emanet edilen bu mutlu gününüzün organizasyonunu sizin olduğu kadar davetlilerinizin de memnun ayrılmasını sağlamak en önemli vizyonumuzdur.

Vuslat Organizasyon, programlar da klavye, ney, def ,bağlama, kanun, keman, ud gibi canlı enstrümanlarla programınıza canlılık katarak ve her biri kendi kulvarında profesyonel program sunucu , Solist ve Sanatçılarıyla hizmetinizde.

Hatay ilahi grubu olarak ayrıca Hatay kına ekibi, Dörtyol kına ekibi, Payas kına ekibi, iskenderun kına ekibi, Antakya kına ekibi, Erzin kına ekibi, Kırıkhan ilahi grubu, Reyhanlı İlahi grubu Belen ilahi grubu olarak da hizmet vermekteyiz.

Hatay bayan kına ekibi, Organizasyonun yapılması planlanan mekanı kendine özgü süslemesiyle, kına tahtı, Nedimeler, kına, Hint Kınası, Gelin rengarenk kemer, Kaftan, kumda kahve, cibinlik vb. hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli nedimeleri ile bayan kına ekibi sizlerin avuçlarınıza kına gönüllerinize mutluluk yakacaktır.

Vuslat Organizasyon, sizin özel günlerinize ne kadar önem verdiğinizi biliyor ve bunu fazlasıyla önemsiyoruz vizyonumuz sizi mutlu etmek. size özel fırsat ve uygun fiyat için hemen arayın…

Bizleri takip edebilirsiniz.. Facebook, İnstagram ve 541 359 60 21

Antakya ilahi grubu, Erzin ilahi grubu, Payas ilahi grubu, Hatay Semazen Ekibi, Dörtyol ilahi grubu, Kırıkhan ilahi grubu, Reyhanlı ilahi grubu, İskenderun ilahi grubu, Sarıseki ilahi grubu, Dörtyol düğün sarayı, Dörtyol Turkuaz düğün salonu, Hatay bayan kına ekibi, İskenderun kına ekibi, Dörtyol kına ekibi, Payas kına ekibi, Belen ilahi grubu, Belen kına ekibi… sizlerle 


 

Hatay ilahi Grubu

Hatay ilahi Grubu

 

3 Comments Hatay ilahi Grubu

 1. mehmet Aralık 20, 2017 at 11:21 am

  daha önce izledim çok beğendim kısmet olursa kendi düğünümde de sizleri tekrardan Hatayda görmek isterim. Gerçekten mükemmel bir grupsunuz

  Reply
 2. nursema okuducu Aralık 20, 2017 at 11:26 am

  fourway hotelde vuslat semazenin mükemmel gösterisi ile gönüllerimiz fetholunmuştu. İnşallah tekrar izleme şansım olur.. tebrikler emeğinize sağlık

  Reply
 3. Murat Aralık 21, 2017 at 5:59 am

  Tebrik ederim 👍✋🙏

  Reply

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir